top of page
Buda heykeli

Regresyon Çalışması Hakkında
Merak Edilenler

Bir seans ne kadar sürüyor?

 

Seans, ön görüşme ve seans sonrası değerlendirme ile beraber toplamda 2 - 2 buçuk saat sürebilir.

 

Hipnoz uygulanıyor mu?

 

Hayır uygulanmıyor. Çalışma süresince danışan hafif trans halinde olur, bilinci açıktır. Dışarıdaki sesleri algılar, olanın bitenin farkındadır, istediği zaman kalkabilir ve seans bitiminde her şeyi hatırlar. 

 

Kaç seans gerekiyor?

 

Kaç seans gerektiği tamamen danışana ve danışanın konusuna bağlı olarak değişir. Bazen aynı konuda bir danışana tek seans yeterli olurken, başka bir danışan daha fazlasına ihtiyaç duyabilir. Herkesin süreci farklıdır.

 

Çalışma için yeniden doğuşa inanmak gerekiyor mu?

 

Çalışmaya katılmak için geçmiş yaşamlara ya da hatırlanan anının gerçek bir hikaye olup olmadığına inanmak gerekmiyor. Buna bilinçaltından çıkan sembolik bir hikaye olarak da bakılabilir. Önemli olan konu ile bağlantılı bir hikayeye ulaşmak ve şifadır. Yeniden doğuşa inancı olmayan kişiler de rahatlıkla geçiş yapabiliyor.

 

Yan etkisi var mıdır?

 

Regresyon çalışmasının herhangi bir yan etkisi yoktur.

Seans sonrasında bir hafta tamir tazı olur. Tamir fazı süresinde halsizlik, yorgunluk, dinlenme ihtiyacı hissedilebilir.

 

Not : Çalışmayı yaptırdığınız kişinin eğitimi ve yetkinliği önemlidir. Regresyon terapisi ciddi bir çalışmadır ve uygulayan kişinin eğitimi önemlidir. Eğitimsiz ve yetkin olmayan birinin yaptığı çalışma olumsuz sonuçlar doğurabilir.

 

Herkese uygun mudur?

 

Regresyon terapisi herkese uygun bir çalışma değildir.

Randevu almadan önce herhangi bir hastalığınız, kullandığınız bir ilaç olup olmadığını belirtmeniz önemlidir.

 

Uzaktan ya da online yapılabiliyor mu?

 

Regresyon çalışmasını pandemi süreci ile beraber doğan ihtiyaçlar doğrultusunda uzaktan yapmaya da başladık. Uzaktan yaptığımız çalışmaların da oldukça verimli ve şifalı olduğunu gördüğümüz için uzaktan çalışmalara devam ediyoruz. Uzaktan çalışmaları online platform üzerinden görüntülü olarak yapıyoruz. Yüz yüze ya da online çalışmalarda önemli olan danışmanlık alacağınız kişinin eğitimi ve yetkinliği, sizin de şifaya ne kadar açık olduğunuz ve çalışma esnasında yapacağınız iş birliğidir.

bottom of page