1987 doğumluyum. Evliyim.

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama ile Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Üniversiteden sonra kurumsal iş hayatına bankacılık sektöründe başladım.

 

İşimi sevmeme rağmen çalışırken beni tatmin etmeyen bir şeyler vardı ve ben daha farklı bir iş yapmam gerektiğini, hayat amacım yolunda daha farklı bir yönde ilerlemem gerektiğini hissediyordum.
Katıldığım çeşitli kişisel ve ruhsal gelişim çalışmalarından sonra regresyon terapi çalışması ile tanıştım ve yolum Radianced Okul ve değerli öğretmenim Diba Ayten Yılmaz ile kesişti.


2017'de bankadaki işimden istifa ettim. Aynı sene Radianced Okul’da temel regresyon terapi çalışması eğitimimi tamamladım ve Radianced Okul'dan diplomamı almaya hak kazandım.

Temel seviye regresyon çalışması eğitimimi tamamladıktan sonra ara vermeden ileri seviye eğitimlere başladım ve onları da başarı ile tamamladım. 
Ayrıca bu süreçte tekrar üniversiteye girdim ve Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldum.

İngiltere'deki Spiritüel Regresyon Terapisi Derneği (SRTA) ve Avrupa Regresyon Terapistleri Derneği (EARTh) profesyonel üyesiyim.

logo.JPG
logo_srta.jpg

İletişim

Detaylı bilgi almak ve randevu için iletişime geçiniz.

Yer  : Şişli / İstanbul
 

Mail : regresyoncalismasi@gmail.com

 

  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Facebook Simge

Tuğçe Kılıçarslan Özkan    Radianced    Regresyon Terapisi

Tuğçe Kılıçarslan Özkan    Radianced    Regresyon Terapisi

Önemli Not : Regresyon terapi çalışması tıbbi çalışmaların yerine geçmez.