top of page

Enerji Alanı Temizliği

Buda heykeli

Enerji alanımız korku, öfke, üzüntü gibi zayıf duygular içerisinde olduğumuz zamanlarda zayıflayabiliyor.

Enerji alanımızın zayıflaması bizi yabancı, negatif, karanlık enerjilere karşı savunmasız bırakabiliyor. Bu yabancı enerjilerin tümüne eklenti enerjiler diyoruz. Bir eklenti enerji büyü, nazar veya henüz ışığa geçmemiş bir ruh enerjisi olabilir.

 

Enerji alanımızı bağışıklık sistemimize benzetebiliriz;

Nasıl ki bağışıklık sistemimizin kendi koruması olsa da bağışıklığımızın zayıfladığı anlarda hastalıklara daha çabuk yakalanabiliyorsak, enerji alanımız zayıfladığında da eklentilere açık olup, bu enerjilerden kolay etkilenebiliyoruz.

 

 

Yabancı enerjiler enerji alanımıza girdiğinde bizi duygusal, düşünsel ve fiziksel olarak olumsuz etkileyebiliyorlar. Yabancı enerji ne kadar güçlü ise üzerimizde ki etkisi de o kadar güçlü olabiliyor.

 

Enerji alanı temizliği çalışmasında enerji alanınıza eklenti olduğu tespit edilen yabancı enerjiler temizleniyor. Hangi zayıf duygu ile bu enerjiyi çektiğinizi ve üzerinizde yarattığı negatif etkilerini anlamış oluyorsunuz.

 

Enerji alanı temizliğinden sonra, eklenti çekilmesine sebep olan zayıf duygunun iyileştirilmesi için de şimdiki yaşam veya geçmiş yaşam regresyonu önerilir.

bottom of page