top of page

Para akışında tıkanıklık üzerine bir seans örneği

Para akışında tıkanıklık yaşayan danışanımla bu konunun kaynağını çözümlemek üzere yaptığımız seansta her şeyinin var olduğu bir hayata geçiş yaptı.


Hatırladığı geçmiş yaşamında güzel bir hayatı olmasına, istediği her şeyin verilmesine rağmen bir şeylerin eksik olduğu hissi vardı.. Çocuklukta keyifle oyun oynadığını hatırladığı sahnede başka çocukları kıskanıyor, sanki onlar daha iyi ve mutluymuş gibi hissediyor..

Gençlikte güzel bir kız olduğunu, sevgilisi, her şeyi olduğunu fark ediyor. Ama tatminsizlik duygusu var ve sıkılıyor. Her şeye sahip olsam da bir şeyler eksik, bu eksiklik yüzünden olana değil olmayanlara odaklanıyorum diyor.


Yetişkinliğinde daha da çok sıkılmaya başlıyor. O kadar her şeyi var ki hiçbir şey için çabalamıyor ve zaten var neden uğraşayım ki diye düşünüyor..

Hayattan keyif almamış, mutsuz, sıkılarak geçen bir ömre ellili yaşlarında veda ediyor.


Ruhsal boyuta (öte aleme) geçtiğinde hissettiği eksikliğin ruhsal boyutla, evrenle, yaratıcıyla kurmadığı bağ olduğunu fark ediyor.

Ruhsal rehberleriyle, ilahi akışla, ruhuyla bağlantısı yok.. Dolayısıyla kendi ruh-zihin-beden bütünlüğü de bozuluyor.

Onun olanı (hayatı, ailesini, bedenini, dünyayı..) sahiplenmemiş, hayatının değerini bilememiş olduğunu söylüyor.. Açılan bu hayat ve para konusundaki bağlantıya baktığımızda ise hayatındaki bu tıkanıklığın onun için bir motivasyon olduğu ve aynı hatalara düşmemek için gereğinden fazla paraya izin vermediğini anladı. Hatta bu konunun varlığı onu daha çok çalışmaya, spiritüel çalışmalar ve meditasyon yapmaya bile motive ettiğini farketti.


O hayattaki bitmemiş işleri tamamlayıp, gerekli çözümlemeleri yaptığımızda seans sonunda kendisini para enerjisine açmıştı. Bütünün hayrına şifa olsun 🙏🏻

Comments


bottom of page